درباره ما

تورگردی، ارائه دهنده خدمات تورهای کارآفرینی و کارگاه‌های آموزش کسب و کار

شما اینجا هستید

چشم‌انداز روشن فردا، انگیزه‌های امروز ما را هدایت می‌نماید!

 

تورگردی، اولین و تنها مجری مجاز تورهای کارآفرینی در سطح کشور است. تلاش‌های یکپارچه این واحد، به عنوان زیر مجموعه گروه همکاری‌های اقتصادی اگست و SpinOff دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به دانشجویان، صاحبان ایده‌های کسب و کار، هسته‌های کارآفرین و تیم‌های استارتاپ کمک می‌نماید تا اهداف خود را با شفافیت بیشتر شناسایی نموده و استراتژی تحقق این اهداف را مطابق با واقعیات صنعت و بازار هدف، انتخاب نمایند. گفتگو با کارآفرینان برتر کشور و انتقال تجربه ارزشمند نخبه‌های اقتصادی در کنار بازدید از خطوط تولید و تحلیل فرآیندهای به کارگرفته شده در جریان تولید ارزش، در موفق‌ترین صنایع کشور، نه تنها الهام بخش ایده‌های تازه مشتاقان عرصه کار و تلاش خواهد بود، بلکه می‌تواند در اصلاح راه‌های رفته هسته‌های کارآفرین نیز نقش موثری ایفاء نماید.

بسیاری از مراکز توسعه کسب و کارهای کوچک، سازمان‌های توسعه اقتصادی، دانشکده‌ها در جستجوی راهکاری هدفمند، کارآمد و موثر به منظور تحقق هدف دانشگاه کارآفرین هستند.


چرا ما بهترین انتخاب شما هستیم؟

جمعی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های تهران و صنعتی شریف که هویت خود را نه در نفی ملت‌های دیگر و دستاوردهای فرهنگی و فناوری، بلکه در بنیادهای فکری، اخلاقی و معنوی ایران اسلامی و مبتنی بر ارکان دانش، تلاش و پشتکار استوار می‌داند.
باور داریم شبکه‌ استعدادها و نیروهای نخبه موجود می‌خواهند و می‌توانند همچون ادوار گذشته، از بوته‌ی آزمایش چالش‌های اقتصادی و موانع موجود در فضای کسب و کار امروز کشور، سربلند بیرون بیایند.
متعهد شده‌ایم ضمن بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های موجود، به واکاوی عمیق نیازها و فرصت‌های صنایع ایرانی برخوردار از مزیت نسبی بپردازیم و پاسداشت ارکان نهضت ظرفیت کامل را فرصتی ارزشمند برای کارآفرینان و صاحبان ایده می‌دانیم.

منشور ارزش‌های ما

 • اولویت حفظ و ارتقای رضایت گروه‌های ذینفع
 • اهتمام به توانمندسازی هسته‌های کارآفرین و تیم‌ استارتاپ
 • باور و احترام به کارگروهی و تمرین و تکرار اصول این کار
 • استقبال از چالش‌های پیش رو و پیشنهادات سازنده‌
 • تلاش برای کیفیت و تعالی خدمات ارائه شده
 • روزآمدی و بهره‌گیری از جدیدترین دستاوردهای پژوهشی
 • تمرکز روی اهداف تعیین شده

زمینه‌های تخصصی ما

کارگاه‌های کوتاه‌مدت کسب و کار
100%

تورگردانی و خدمات مسافرتی
60%

تحلیل صنعت با مدل‌های رایج
95%

تجاری سازی طرح کسب و کار
80%

مهمانداری تورهای کارآفرینی و صنعتی
53%

درباره تورگردی

تورگردی، مجری و برگزار کننده تورهای کارآفرینی و رویدادهای کسب و کار است. در این رویدادها تلاش شده، ضمن آشنایی دانشجویان و هسته‌های کارآفرین با آمایش صنعتی کشور، روایی ایده‌های کسب و کار آنان افزایش یابد.

 • info [at] tourgardi.com
 • 021.6646.7074
 • 021.6647.5113
 • ابتدای کارگر شمالی، نرسیده به نصرت،
  کوچه مهر، ساختمان کسب و کار دانشگاه تهران

شروع اولین رویداد از

تورگردی در شبکه‌های اجتماعی

در شبکه‌های اجتماعی با ما در ارتباط بمانید

اشتراک خبرنامه تورگردی